Ponořit se do ledové vody

Ano a to doslova!

Poslední týdny moje dny naplňuje touha skočit do nejbližšího rybníku, jezera nebo pískovny, kdekoliv je míjím.

Když udeřily tvrdší mrazy, prostě jsme sebraly sekerky a vysekaly si cestu do vody. Ještě na konci minulého roku by mě nikdy nenapadlo, že mě tohle tolik uchvátí! Je to jedna z nejúžasnějších technik pro propojení těla, mysli, dechu a duše, s jakou jsem se setkala. Je neuvěřitelně nakažlivá!

Vysekáte si jednou cestu ledem a najednou vás následuje tolik nadšených lidí, kteří touží objevit nové možnosti svého těla a překonat strachy a omezení v vlastní mysli. Pouhým prožitkem. 2 minuty ve vodě.

První ženou, která mi otevřela cestu k chladu z venku a živosti uvnitř je milovaná Markéta Mariísol, spřízněná duše, sestra, dvojče a všechno, co si v tak blízké duši přejete mít. Více o její cestě naleznete na jejích stránkách Laskavé zrození   Mnoho inspirace přichází skrze výcvik Mindfulness, kterým teď Markét prochází a přináší ta kdo našeho světa nové rozměry.. Nejdřív bosá chůze sněhem a pak přišlo koupání v ledové lednové vodě a práce s dechem.

Jak důležité je mít kolem sebe ty správné lidi a dobrou podporu poznáte právě tady, v takové situaci. Najednou tam jste 7 minut a stále poznáváte nové rozměry sebe sama..

Cítíte, že vás to zaujalo? Napište mi a přidejte se!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *