Péče duly

Milé ženy, bude mi velkou ctí Vás podpořit a doprovodit v požehnaném čase těhotenství. V současné době se stávám členkou České Asociace Dul https://www.duly.cz/

Společně můžeme prokonzultovat Vaše představy, očekávání a možnosti, vytvořit porodní přání a hledat tak tu nejlepší cestu k porodu samotnému. V rámci předporodní přípravy Vám mohu nabídnout i jemnou masáž, léčivý dotek a uvolnění ve vodě prostřednictvím Watsu. O Watsu a jeho účincích, píši více zde 

Watsu Vám může pomoci uvolnit tělo i mysl, lépe se spojit s vaším miminkem a navázat hlubší spojení s Vaším vlastním tělem. Voda je velice důležitým prostředníkem pro komunikaci s naším nitrem, s naším tělem a duší. Dost často zapomínáme, jaký je bezpečný a láskyplný dotek a spočinutí v náručí. Zažíváme tento pocit jako malé děti a přitom nám může v dospělosti tolik chybět a právě díky tomu nám může i mnoho dát.

Rytmické, jemné a něžné protahování, houpání a uvolňování během Watsu může uvolnit náš vlastní prožitek spojení s vlastním prenatálním životem. V období těhotenství tak pomáhá navázat hlubší komunikaci s miminkem ve vašem bříšku.

V pokročilém stadiu těhotenství také pomůže ulevit nadměrně namáhané páteři, kloubům a svalům. Díky mobilizaci a uvolňování kloubů uvolní i kyčle a pánev, která prochází tolika změnami v tomto posvátném čase ženy. Průběh ošetření Watsu přizpůsobíme vašemu aktuálnímu stavu a potřebám.

Ráda se s Vámi sejdu a projdu s Vámi přípravy k porodu, porodní plán a všechny důležité otázky, které vám vyvstanou.