Uvolňuji své tělo od bolesti a sevření..

Nenacházím slova, která by dokázala vyjádřit hloubku, kterou cítím a prožívám ve společnosti nádherné bytosti, ženy, Móji La-Eywy. Cítím její ukotvení a zemitost a zároveň otevřenou mysl i srdce. Je to až dechberoucí, odevzdat se do její náruče při vodní terapii Watsu, kterou k mé velké radosti a jistě i radosti mnohých, přijala do svého života. Užívám si každý okamžik ve vodě a dovoluji si v sobě otevřít ty největší hloubky, kterých jsem v tu chvíli schopna. Móji přítomnost a náruč mi pomáhá odevzdat se do důvěry a nechat vodu ve spojení s její láskyplnou náručí, aby mě léčila. Je to nádherný zážitek, který si ráda dopřávám opakovaně. Pokaždé je to jiné a mohu se dotknout další části svého nitra, která volá o pozornost a péči. Osvobozuji svůj život od starých vzorců, které mi neslouží. Uvolňuji své tělo od bolesti a sevření, která jsem nasbírala. Nechám dech prostoupit do každé buňky svého těla. Cítím se vždy jako znovuzrozená. Téma vlastního zrození jsem mohla v sobě díky Móje opět otevřít a poléčit. A mnoho mnoho dalšího.

Slova nedokáží vyjádřit a nahradit prožitek. Díky Móji péči si můžeme dopřát prožít, procítit svá těla i další roviny bytí. Být teď a tady, samy se sebou v hloubce nitra.
Měla jsem to štěstí, že jsem si dopřála i masáž celého těla. Móji dotek je tak jemný, citlivý, opravdové pohlazení a rozmazlování. Pro ty, kdo ucítí potřebu se nechat hýčkat, je určitě ta pravá! Nečekejte masáž typu sportovní či jiné hrubší praktiky s tělem.
Děkuji lásko za naše přátelství, které hladí mé srdce a vykouzlí mi úsměv na rtech.
 Miluji tě.
Každý, kdo se s tebou setká bude obohacen, tak jako já! Děkuji za tebe!
s láskou Mariísol

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *